Директор Національного музею історії України Федір Андрощук поїхав у закордонне відрядження і не повернувся
Фото: Соломія Бобровська

Директор Національного музею історії України Федір Андрощук поїхав у закордонне відрядження і не повернувся. Адже термін його відрядження завершився ще 20 вересня.

Про це повідомила народна депутатка України Соломія Бобровська.

“Судячи з усього, він скористався за призначенням своїми іншими громадянствами (а те, чому вони в нього взагалі є – це інше питання). Після чого відбув у відрядження в Італію та Швецію, і згідно з відповіддю на моє депутатське звернення, загубився на відкритті виставки у Литві”, – розповіла вона.

Нардепка сподівається, що з усією наявною інформацією управлінські рішення стосовно поки що чинного директора будуть вжиті негайно. Також вона планує звернутися до Міністерства культури та стратегічних комунікацій України.

Як відомо, Національний музей історії України – це один з найзнаковіших наших музеїв на 800 тисяч експонатів, де зберігається історія України, починаючи від трипілля-скіфів й до незалежності. Бобровська наголосила, що те, що Андрощук і досі очолює Музей історії – це, мʼяко кажучи, сором.

Нагадаємо, ЗМІ назвали причину виїзду за кордон власника популярного Telegram-каналу “Джокер”. Ймовірно він побоюється скандалу довкола фальшивого висновку ВЛК.

Подібні

Стармер готується оголосити про відставку вже наступного тижня, – ЗМІ

Понад 100 обраних депутатів з партії Стармера публічно заявили, що хочуть цього

На пляжі в Одесі від осколкового поранення загинула 26-річна жінка

Інформація щодо кількості постраждалих уточнюється

Зеленський на аудієнції у короля Бельгії розповів про удари РФ по Києво-Печерській лаврі

Також вони також обговорили ситуацію на фронті та євроінтеграцію

У НАТО порахували, що втрати росіян у війні проти України вже перевищили 1,4 млн вояків

Однак це не зупиняє Кремль у прагненні продовжувати бойові дії