Київ
Фото: НЕК “Укренерго”/Facebook

У Києві енергетики розробляють нову схему електропостачання, за якої водопостачання та опалення будуть завжди з генерацією.

Про це повідомив директор Центру дослідження енергетики Харченко в ефірі телемарафону 8 січня.

Київ та Київська область належать до енергодефіцитних районів України. Регіон має зовнішні джерела живлення та невеликі внутрішні потужності. Тому столиця залишається найуразливішим місцем — і про це знають росіяни, які регулярно намагаються знеструмити місто. З середини лютого Києву блекаут вже не загрожуватиме.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

“Якщо все вдасться зробити так, як зараз заплановано, то з середини лютого Києву буде все одно на будь-який блекаут. У місті буде резервна генерація для водоканалів, для теплових станцій. Щоб якщо система не працює, всі отримали живлення, тепло та воду”, – зазначив він.

Для цього буде потрібні час і багато грошей, проте донори допомагають Україні з цим питанням.

За цим же прикладом у майбутньому планують забезпечити інші великі українські міста.

Нагадаємо, голова НАЕК “Енергоатом” Петро Котін не вірить, що МАГАТЕ вдасться добитися створення безпекової зони навколо Запорізької атомної станції (ЗАЕС).

Подібні

“Прапор ми встановили”: у ВМС розповіли про ситуацію на стратегічній Кінбурнській косі

Ця територія наразі залишається районом активних бойових дій

Франція перехопила російський танкер “тіньового флоту” Deliver, — Макрон

Спецоперація відбулася біля узбережжя Сицилії

Британія конфіскувала 98 тисяч тонн російської нафти і планує віддати кошти Україні, – The Telegraph

Ця ініціатива поки що перебуває на початковому етапі обговорення

Зеленський підтвердив нічні удари по нафтобазах у Керчі, порту “Кавказ” та російській ППО

Внаслідок ударів у Криму заборонили продаж пального цивільним