Фото: Денис Шмигаль/Telegram

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що 7 листопада акції п’яти стратегічно важливих підприємств України були примусово відчужені у власність держави.

У своєму Telegram Шмигаль написав, що відповідне рішення ухвалили за підсумками засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Він зазначив, що йдеться про підприємства “Укрнафта”, “Укртатнафта”, “Запоріжтрансформатор”, “АвтоКрАЗ” та “Мотор Січ”.

“Продукція, яку виготовляють зазначені підприємства, критично необхідна для наших Збройних сил та енергетичного сектору. Тож вони мають забезпечувати оборонні потреби держави у воєнний час”, — повідомив Шмигаль.

Він пояснив, що підприємства, які вже працювали, отримають більше замовлень та більше гарантій від держави щодо виробництва продукції. Ті, що не функціонували – відновлять роботу, а працівники повернуться до виробничого процесу.

“Українська економіка сьогодні на воєнних рейках. Усі ми працюємо задля нашої перемоги. І такі стратегічні підприємства також мають працювати на перемогу України”, — зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, що днями Шмигаль офіційно представив нового очільника НАК “Нафтогаз України” Олексія Чернишова і розповів про головні завдання, які йому доведеться вирішувати: накопичення газу протягом усього опалювального сезону; нарощення власного газовидобутку та забезпечення фінансового ресурсу для стабільної роботи компанії.

Верховна Рада України ухвалила закон про захист фінансової системи України від дій Росії. Він передбачає недопущення до керівництва та управління суб’єктами первинного фінансового моніторингу осіб, які є громадянами РФ.

Подібні

Ми з поляками не можемо бути не партнерами або не друзями, тому що ми сусіди, – Зеленський

Крім України наразі Польщу ніхто не зможе захистити

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН

Навроцького не запросили на конференцію з відновлення України у Ґданськ

Організацією та запрошенням гостей займались Туск та Зеленський

Кремль звинуватив США у зриві “домовленостей” Трампа та Путіна в Анкориджі, – Reuters

Одразу три вищі посадові особи РФ синхронно виступили із жорсткими заявами