Славутич без світла
Фото: Харківобленерго

Внаслідок російських атак у ніч проти 4 лютого, у кількох регіонах України запроваджені аварійні відключення електроенергії.

Про це повідомляє пресцентр “Укренерго”.

Де саме наразі діють аварійні відключення – не зазначається.

“Попередньо оприлюднені графіки знеструмлення у регіонах, де застосовані аварійні відключення, наразі не діють. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити стабільне електропостачання”, – йдеться в оголошенні.

Енергетики вказують, що аварійні відключення будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі.

Нагадаємо, що цієї ночі РФ атакувала Запоріжжя, Одеську область, Дніпропетровщину та Харківщину.

У ніч проти 3 лютого російська армія знову масовано атакувала ракетами і дронами енергетичні об’єкти у Харківській, Сумській, Дніпропетровській та Черкаській областях. Під час цієї атаки у Києві було 20 градусів морозу, у Харкові – – 22.

Сьогодні, 4 лютого, Український гідрометцентр оголосив підвищений рівень небезпеки для Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей через складні погодні умови. По всій території України фіксують сильні морози.

Читайте також: Рютте на власні очі побачив наслідки російського удару по київській ТЕЦ

Подібні

СБУ взялася за схему, у межах якої українське зерно постачали до Ірану, — ЗМІ

Ймовірно, це була частина плати РФ за іранські ударні дрони Shahed

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу

На Миколаївщині судитимуть посадовців ТЦК, які катували батька пʼятьох дітей

Тепер посадовцям загрожує до 12 років в’язниці

БЕБ викрило оборудку на ремонті доріг, яка коштувала державі 244 млн грн: Цивінський повідомив деталі розслідування

У “схемі” були задіяни компанії, пов’язані з громадянином РФ