Кулеба про "Московський механізм"
Фото: Координаційний штаб

Великий обмін полоненими з РФ, який відбувся 3 січня, готували дуже довго і важко. В результаті вдалося повернути додому 230 українців. Дехто з них перебував у полоні з перших днів повномасштабного вторгнення.

Про це розповів очільник ГУР МО та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Кирило Буданов.

“Через значний проміжок часу нам вдалося провести дуже складний обмін. Цей обмін готувався досить довго. Участь, скажімо так, в організації цього процесу безпосередньо також надавала сторона Об’єднаних Арабських Еміратів, і з її допомогою разом ми змогли це зробити”, – повідомив він. 

Раніше повідомлялося, що більшість звільнених – чоловіки (225), також є п’ятеро жінок. До рядового та сержантського складу належать 213 осіб, одинадцятеро – офіцери.

Подібні

Уряд спрямує майже 939 млн грн на розвиток розподіленої газової генерації

Кошти на це спрямують з Фінсько-українського інвестиційного фонду

У мережі з’явилися супутникові знімки бази ВМС РФ у Кронштадті, яку атакували ЗСУ

На знімках добре видно пошкоджений корвет і наслідки пожежі

Кремль показав розуміння причинно-наслідкових зв’язків: “Війна триває, щоб не було ударів по Петербургу”

У Росії знайшли чергове цинічне виправдання своїй кривавій війні

Протягом травня українська ППО перехопила майже 92% дронів РФ

ППО збільшила ефективність перехоплення дронів і ракет попри зростання атак