розвідка США заборонила обмін інформацією
Фото: ispc.org.ua

Протягом останніх двох місяців РФ має на війні в Україні вбитими та пораненими понад 70 тисяч людей. Середньодобові втрати окупантів збільшилися з 1262 та 1163 відповідно.

Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії.

Як зазначається у зведенні, загалом Росія втратила вбитими та пораненими понад 70 тисяч осіб особового складу за останні два місяці. Зростання втрат відображає відкриття РФ нового фронту на Харківщині за збереження колишнього темпу наступальних операцій уздовж лінії фронту. Хоч цей новий підхід і посилив тиск на лінію фронту, але ефективна оборона України та відсутність російської підготовки знижують здатність загарбників використовувати будь-які тактичні успіхи, попри спроби ще більше розтягнути лінію фронту.

“Рівень втрат у Росії, найімовірніше, продовжить перевищувати 1000 осіб на день протягом наступних двох місяців. Адже РФ продовжує намагатися перевершити українські сили за масою”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Харківщині українські сили нейтралізували понад 90% окупантів. Найбільших втрат окупанти зазнали у Вовчанську.

Подібні

Збитки сягають понад 75 млн грн: мера міста на Київщині підозрюють у махінаціях із землею

Прокуратура вимагає обрання запобіжного заходу і відсторонення його від посади

Україна отримає 15 тис. далекобійних артилерійських пострілів від Данії

Адже через розширення дронової kill-zone змінюються й пріоритети в артилерії

“Війні не видно кінця і краю”: Зеленський заявив, що навіть у росіян з’явилися претензії до Путіна

Російське суспільство дедалі більше відчуває наслідки розв’язаної Кремлем агресії

У столиці відбувся КиївПрайд, на якому учасники нагадали про участь ЛГБТ-військових в захисті України

Водночас на Майдані незалежності проходив Марш Традиції “на захист суспільної моралі”