Наслідки обстрілу Одещини
Фото: Сили оборони півдня

У Великій Британії припускають, що удар по судну на Одещині був помилкою російського пілота. Ймовірно окупанти намагалися знищити військовий радар поблизу порту.

Про це повідомляють у Міноборони Великобританії. 

“Удар по цивільному судну в Одеській області міг бути помилкою російського пілота. Можливо окупанти намагалися знищити військовий радар поблизу порту”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російські військові випустили, ймовірно, ракету повітряного базування Х-31 (у НАТО має найменування AS-17 KRYPTON) по судну Kmax Ruler під прапором Ліберії. Атака сталася поблизу порту Південний в Одеській області. Судно повинно було доставити залізну руду для стратегічного партнера РФ – Китаю.

У розвідці припускають, що окупанти випустили ракету, вважаючи, що цілять у військовий радар. Ймовірно, росіяни спутали його з радаром на цивільному судні.

“Якщо так, то це свідчить про невдалу тактику застосування зброї з боку російського пілота”, – додали у зведенні.

Нагадаємо, обстріл стався 8 листопада. Російські військові вдарили ракетою в надбудову цивільного судна, що під прапором Ліберії заходило у порт на Одещині. А згодом, 9 листопада, повідомили, що загинула одна людина та ще троє отримали поранення. Спочатку зазначалося, що вони є жителями Філіппін, але пізніше виявилося, а згодом виявилося, що померлим є український моряк.

Подібні

У Воронежі ракетами атакований завод, де виробляють начиння для російських “Іскандерів” і “Панцирів”

У Генштабі ЗСУ підтверили, що застосували високоточні ракети

ЗСУ застосували “санкції” проти Оренбурзького ГПЗ і гелієвого заводу в Росії

Також підтверджено пошкодження будівель центру космічного зв’язку “Владимир”

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах