новий табір для військовополонених РФ
Фото з відкритих джерел

Українські бійці взяли у полон трьох росіян на Донбасі. Окупанти виправдовуються, що “не знали, навіщо їх відправили в Україну”.

Про це повідомляють у Силах спеціальних операцій ЗСУ. 

“Один із них – засуджений рецидивіст. Він вже ушосте відбував покарання в тюрмі, коли був завербований для участі у війні проти України. За вбивства українців йому в подальшому обіцяли свободу”, – йдеться в повідомленні.

За даними військових, взяти у полон окупантів вдалося під час штурму ворожих позицій на донецькому напрямку. Під час спілкування з росіянами з’ясувалося, що ніхто з них нібито не знав, навіщо їх відправляли в Україну. Однак бійці ССО кажуть, що подібне каже кожен із росіян, коли потрапляє у полон.

“І так, як один, немов за методичкою. Не знаю чого приїхав, не знаю звідки”, – розповіли українські бійці.

Нагадаємо, сьогодні на Луганщині український HIMARS знищив близько 100 військових РФ. Також відомо про близько сотні поранених окупантів.

Водночас, 11 червня, Україна повернула з полону РФ 95 військових. На звільнених з неволі українських бійців чекає реабілітація – як фізична, так і психологічна.

Подібні

Візит Зеленського у польський Ґданськ на конференцію з відновлення України поки під питанням, – ОП

Обговорення цієї поїздки досі триває

Дефіцит пального дістався російського Сибіру: місцева влада встановлює обмеження на продаж

Це стосується як бензину, так і дизельного пального

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах

Один із найбільших пакетів в історії: Федоров заявив про понад $4 млрд допомоги за підсумками “Рамштайну”

Партнери готові нарощувати обсяги постачань, оскільки бачать “вікно можливостей”