новий табір для військовополонених РФ
Фото з відкритих джерел

Українські бійці взяли у полон трьох росіян на Донбасі. Окупанти виправдовуються, що “не знали, навіщо їх відправили в Україну”.

Про це повідомляють у Силах спеціальних операцій ЗСУ. 

“Один із них – засуджений рецидивіст. Він вже ушосте відбував покарання в тюрмі, коли був завербований для участі у війні проти України. За вбивства українців йому в подальшому обіцяли свободу”, – йдеться в повідомленні.

За даними військових, взяти у полон окупантів вдалося під час штурму ворожих позицій на донецькому напрямку. Під час спілкування з росіянами з’ясувалося, що ніхто з них нібито не знав, навіщо їх відправляли в Україну. Однак бійці ССО кажуть, що подібне каже кожен із росіян, коли потрапляє у полон.

“І так, як один, немов за методичкою. Не знаю чого приїхав, не знаю звідки”, – розповіли українські бійці.

Нагадаємо, сьогодні на Луганщині український HIMARS знищив близько 100 військових РФ. Також відомо про близько сотні поранених окупантів.

Водночас, 11 червня, Україна повернула з полону РФ 95 військових. На звільнених з неволі українських бійців чекає реабілітація – як фізична, так і психологічна.

Подібні

У столиці відбувся КиївПрайд, на якому учасники нагадали про участь ЛГБТ-військових в захисті України

Водночас на Майдані незалежності проходив Марш Традиції “на захист суспільної моралі”

Навроцький відреагував на заяву Зеленського про розпалювання неприязні до українців з боку Польщі

“Ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі”

Зеленський назвав напрямки, де Білорусь розбудовує військову інфраструктуру для розширення війни

Вздовж українського кордону фіксується фінальний етап будівництва нових доріг

Трамп закликав Зеленського “діяти рішучіше” щодо РФ і змусити Кремль сісти за стіл переговорів, – The Kyiv Independent

Україна запропонувала організувати зустріч Зеленського та Путіна у США