ДПСУ на Харківщині
Скриншот з відео

Військовослужбовці Держприкордонслужби у складі Сил оборони України, які продовжують виконання бойових завдань із протидії російсько-окупаційним військам на півночі Харківської області, показали, як нищать позиції російських окупантів.

Відповідне відео оприлюднила пресслужба ДПСУ.

“Бійці підрозділів бригади “Гарт” завдали серії ударів по вогневих позиціях ворога. Уражено гаубицю противника, три транспортних засоби, а також засіб радіоелектронної боротьби противника “Стриж-3″. Також завдано втрат живій силі ворога, знешкоджено – 17 окупантів”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У ДПСУ показали, як їхні оператори дронів з підрозділу “Фенікс” нищать техніку російських окупантів

Подібні

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”

Трамп заявив про готовність поновити санкції проти РФ

Оскільки наразі логістичні потоки сировини відновлено, Вашингтон готовий до цього кроку

Через атаки України у більшості регіонів РФ впровадили обмеження на пальне: не більше 50 л на особу

Така ж ситуація на окупованих територіях

Трамп не вірив у перемогу України над РФ, але Європа його переконала, – Макрон

Американський лідер прогнозував швидку поразку