Міноборони про виплати загиблим
Фото: Генштаб ЗСУ

Російські загарбники зі 155-ї бригади, яка навесні 2022 року окупувала Ірпінь й Бучу та чинила там воєнні злочини, здалися в полон ЗСУ у районі Вугледара. 

Про це повідомив начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський під час брифінгу.

“Бригада у нас відома по Київському напрямку, коли штурмували місто Київ. Вони заходили в Ірпінь і Бучу. “Прославилися” ці бійці тим, що вони мародерили та чинили безчинства. Однак вони були майже в повному складі знищені в тому районі”, – повідомив полковник.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Він пояснив, що після відновлення і поповнення ця бригада з’явилася на Донецькому напрямку, де у листопаді 2022 року також була знищена.

“На сьогодні вони з’явилися знову в напрямку Вугледара”, – зазначив Дмитрашківський.

Він уточнив, що в полон здалися десять росіян зі 155-ї бригади морської піхоти Росії.

Раніше прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що російський президент Володимир Путін знову спробує захопити Київ і робитиме це з боку Білорусі.

Подібні

Трамп може завершити війну в Україні через тиск на ресурси РФ у Балтійському регіоні, – Forbes

Метою не має бути оголошення формальної блокади російських портів

Очільника Ужгородського ТЦК підозрюють у незаконному позбавлені волі 21 військовозобов’язаного

Порушення відбувались системно упродовж лютого-квітня 2026 року

Німеччина, Франція і Британія розробляють план залучення РФ до переговорів, — Bloomberg

Однак останнє слово, як наголошується, за Зеленським

Путін заявив, що “Орєшніком” вдарили по сараю, аби подивитися, “як впали блоки”

Він не виключає запусків “Орєшніка” по житлових кварталах України