Безугла про Содоля
Фото: Мар’яна Безугла/Facebook

Народна депутатка України Мар’яна Безугла остаточно вийшла із фракції “Слуга народу”. Парламентарка прийняла таке рішення за власним бажанням.

Про це вона заявила на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Сьогодні, 17 липня, про відповідну заяву депутатки оголосили в парламенті під час пленарного засідання. Також відомо, Безугла вже давно не є членом політичної партії.

“Більше не маю моральних сил асоціювати себе з фракцією навіть формально. Надіслала заяву про вихід з парламентської фракції “Слуга народу” остаточно. Заяву мають зачитати цього тижня. А що ж президент? Мені боляче, що дуже важко пробитися до нього з очевидними фактами про проблеми у війську. Намагаюся це зробити усіма способами. Переді мною щодня постає заслін із “професіоналів”. Але за мною очі військових в бойових підрозділах. Не здаюся, на це моральних сил достатньо. Слава Україні!”, – прокоментувала вона свій вихід.

Мар’яну Безуглу обрали нардепкою по 217 мажоритарному округу (Оболонський район Києва) у 2019 році. Відповідно парламентарка не втратить мандат після виходу із фракції.

Нагадаємо, голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк 6 лютого 2024 року задовольнила заяву нардепки Мар’яни Безуглої на вихід з політсили. Однак того ж дня Верховна Рада України не проголосувала за винесення на розгляд постанови про звільнення нардепки Безуглої з посади заступниці голови Комітету з нацбезпеки та оборони. Згодом Безугла пояснила, чому так і не вийшла з фракції “Слуга народу”, як обіцяла раніше. Вона, мовляв, переживає за країну та президента.

Подібні

Дрони завдали удару по двом НПЗ у Уфі, яка за 1500 км від кордону з Україною

Постраждалих немає, а підприємства начебто працюють у штатному режимі

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу