Бессент тиск Європи у санкціях проти РФ
Фото: Скриншот з відео

США можуть ввести найжорсткіших санкції проти Росії. Це зроблять у разі необхідності.

Про це в інтервʼю виданню CNBC заявив міністр фінансів США Скотт Бессент.

За його словами, США поки не планує розкривати деталі плану щодо запровадження санкцій проти РФ. Однак він був розчарований рівнем антиросійських санкцій адміністрації 46-го президента Джо Байдена, тому що вона запровадила “мінімальний рівень обмежень” через занепокоєння щодо внутрішніх цін на енергоносії.

Також Бессент звернув увагу на те, що нафта з дня інавгурації Дональда Трампа подешевшала на 13-15%. І це при тому, що наприкінці каденції адміністрація Байдена вирішила більше не турбуватися про ціни на енергоносії.

“Якщо ми візьмемо шкалу від 0 до 10, я думаю, що санкції адміністрації Байдена проти Росії були на рівні трійки, але наприкінці вони підвищили їх до шістки. І я можу сказати, що ми без вагань піднімемо його до 10”, – наголосив він.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп пригрозив Росії “масштабними банківськими санкціями”. За його словами, це станеться у випадку, якщо мирна угода з Україною не буде укладена. 

Подібні

У Держдепі США заявили про перелом у війні: Україна перехопила ініціативу і перемагає

Окремо представник відзначив роль українських далекобійних ударів по території Росії

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН

Буданов і Кислиця їздили до Польщі, щоб владнати інцидент з орденом Зеленського

Зеленський також пропонував Навроцькому особисту зустріч