Остін про втрати РФ
Скріншот з відео

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що країни НАТО поступово визнають, що встановлений в Альянсі поріг внесків в оборону на рівні 2% від ВВП має бути мінімумом. Це дуже важливо для закупівлі зброї та боєприпасів для України.

Про це Остін заявив у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

“Оскільки ми продовжуємо обговорювати це питання, я думаю, існує широка згода, що 2% інвестицій ВВП мають бути мінімумом, а не “стелею”. І є багато країн, які прагнуть перевищити 2%”, – прокоментував він.

Він повідомив, що багато країн “вже мають реальні можливості зробити це за розумний проміжок часу”.

Читайте також: Данія і Нідерланди профінансували ще 14 танків Leopard 2 для України: що про це відомо

“Отже, ми продовжимо заохочувати наших союзників досягти цієї мети, тому що це дійсно дуже важливо. Ми маємо надалі інвестувати у зброю та боєприпаси та замінювати озброєння й амуніцію, які ми надавали Україні в багатьох випадках”,- наголосив Остін.

Він також нагадав, що для цього знадобляться додаткові інвестиції.

Глава Пентагону підкреслив необхідність “стандартизувати боєприпаси серед країн НАТО”.

“Тому наші керівники, що відповідають за озброєння, працюють разом”,- зауважив міністр оборони США. 

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати, Велика Британія, Данія і Нідерланди зробили грошові внески на закупівлю додаткових зенітних ракет ППО для України.

Читайте також: Німеччина заявила про “негайну” передачу Україні додаткових ракет для Patriot: коли це буде

Подібні

Україна має право захищатися: у Єврокомісії відреагували на ультиматум Зеленського на адресу Лукашенка

В Євросоюзі погрозу Зеленського вважають цілком виправданою

Криза Білого Орла: до чого призведе конфлікт України і Польщі. Що думають дипломати, політики і політологи

Нагадаємо, Польща є хабом для постачання в Україну техніки та озброєнь

Україна готова до прямих переговорів з Росією, але терпіння Києва не безмежне, – постпред Мельник

Наразі пропонується припинення вогню вздовж фактичної лінії фронту

Лукашенко розповів, як зустрічався з представниками Зеленського: “Не треба намагатися бити в морду”

Він наголосив, що Мінськ за будь-яких умов “буде з Росією поряд у будь-якій ситуації”