Австрія відхилила запит США на проліт авіації
Фото: Карл Нехаммер/Twitter

Австралія спрямувала до Фонду підтримки енергетики України 6 мільйонів євро.

Про це повідомляють у Міністерстві енергетики України.

Кошти надійшли від Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії. Таким чином загальний внесок Австралії до Фонду зріс до 24,5 мільйонів євро.

“Кошти будуть спрямовані на фінансування пріоритетних потреб енергосектору. Зокрема, з урахуванням актуальних викликів енергетичної безпеки”, – зазначив міністр енергетики України Денис Шмигаль.

За кошти попередніх внесків Австралії вже закуплені трансформатори різної потужності, комплектні трансформаторні підстанції, автотрансформатори, мікропроцесорні термінали релейного захисту. А також й інше енергетичне обладнання для забезпечення надійності магістральних і розподільних мереж, відновлення та посилення енергетичної інфраструктури.

Нагадаємо, Швеція надала 63,8 мільйона євро для Фонду підтримки української енергетики. Тепер загальний обсяг внесків SIDA до Фонду сягнув 203,08 мільйони євро.

Читайте також: Австрія може передати Україні енергообладнання зі власних станцій, — Шмигаль

Подібні

Україна хоче отримати від союзників ще $20 млрд для посилення ударів по РФ, – Politico

Федоров вже говорив про це з представниками Норвегії, Швеції, Німеччини та Канади

У Міненерго розповіли, скільки енергетичного обладнання надійшло до України з початку року

Це генератори, трансформатори, БМК, КГУ, котли тощо

Зеленський провів переговори з Віткоффом та Кушнером

Офіційні деталі та теми розмови наразі не оприлюднюють

Канада та Бельгія спільно доставили Україні партію військової допомоги, — Міноборони Канади

Спільна операція відбулася минулими вихідними