Рютте про втрати РФ і Покровськ
Фото: Павло Вишебаба

Сьогодні, 2 січня, армія РФ зруйнувала стелу на вʼїзді в Покровськ. Нині там вже відпала перша літера “П”.

Про це повідомив молодший сержант 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Павло Вишебаба.

“Ми якраз їхали працювати й побачили, що літеру “П” відкинуло до дороги. Я зупинився і поклав її в багажник. Думаю, що вона має стати артефактом у майбутньому музеї російсько-української війни”, – розповів він.

Також військовий заявив, що нараз дуже повільно просуваються збори. Зокрема, на міномети 68-й бригаді, адже завелика ціна платиться за те, щоб місто залишилося на мапі саме таким, як жовто-блакитні літери.

Нагадаємо, Путін передумав брати Покровськ, оскільки захоплювати менші населені пункти ефективніше. Російські війська знаходяться за 10 кілометрів від адміністративного кордону Донецької та Дніпропетровської областей.

Подібні

Українські війська контролюють ситуацію навколо Костянтинівки, але обстановка складна, – командир 19-го корпусу ЗСУ

Він спростував російські заяви про “оточення” українських підрозділів

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

У НАТО порахували, що втрати росіян у війні проти України вже перевищили 1,4 млн вояків

Однак це не зупиняє Кремль у прагненні продовжувати бойові дії

РФ атакувала виробництво українських БпЛА “Генерал Черешня”

Наразі компанія оцінює масштаби збитків і визначає обсяг відновлювальних робіт