Рютте про втрати РФ і Покровськ
Фото: Павло Вишебаба

Сьогодні, 2 січня, армія РФ зруйнувала стелу на вʼїзді в Покровськ. Нині там вже відпала перша літера “П”.

Про це повідомив молодший сержант 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Павло Вишебаба.

“Ми якраз їхали працювати й побачили, що літеру “П” відкинуло до дороги. Я зупинився і поклав її в багажник. Думаю, що вона має стати артефактом у майбутньому музеї російсько-української війни”, – розповів він.

Також військовий заявив, що нараз дуже повільно просуваються збори. Зокрема, на міномети 68-й бригаді, адже завелика ціна платиться за те, щоб місто залишилося на мапі саме таким, як жовто-блакитні літери.

Нагадаємо, Путін передумав брати Покровськ, оскільки захоплювати менші населені пункти ефективніше. Російські війська знаходяться за 10 кілометрів від адміністративного кордону Донецької та Дніпропетровської областей.

Подібні

Повоєнні вибори у Раду: коли і як українці готові обирати нардепів

Нове соціологічне дослідження “Політарени” і компанії Active Group

Українським студентам-правникам доведеться “зшивати” законодавство воєнного часу зі стандартами ЄС, — Мудра

Членство України в ЄС потребуватиме тисячі фахівців

На Миколаївщині судитимуть посадовців ТЦК, які катували батька пʼятьох дітей

Тепер посадовцям загрожує до 12 років в’язниці

У Криму знову лунали вибухи: монітори кажуть про атаку на НПЗ і електропідстанції

Супутникові знімки фіксують кілька осередків пожеж на Керченському півострові