Рютте про втрати РФ і Покровськ
Фото: Павло Вишебаба

Сьогодні, 2 січня, армія РФ зруйнувала стелу на вʼїзді в Покровськ. Нині там вже відпала перша літера “П”.

Про це повідомив молодший сержант 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Павло Вишебаба.

“Ми якраз їхали працювати й побачили, що літеру “П” відкинуло до дороги. Я зупинився і поклав її в багажник. Думаю, що вона має стати артефактом у майбутньому музеї російсько-української війни”, – розповів він.

Також військовий заявив, що нараз дуже повільно просуваються збори. Зокрема, на міномети 68-й бригаді, адже завелика ціна платиться за те, щоб місто залишилося на мапі саме таким, як жовто-блакитні літери.

Нагадаємо, Путін передумав брати Покровськ, оскільки захоплювати менші населені пункти ефективніше. Російські війська знаходяться за 10 кілометрів від адміністративного кордону Донецької та Дніпропетровської областей.

Подібні

Травень став найсмертоноснішим для мирних жителів України з 2022 року, – доповідь ООН щодо війни

Щонайменше 274 цивільних українців стали жертвами повітряних атак РФ

Стало відомо, які угоди уклали у Ґданську задля розвитку і відновлення гідроенергетики України

Реалізація цих домовленостей лише сприятиме залученню міжнародного фінансування

Ретранслятори “Шахедів” у Білорусі не працюють з 22 червня, – Зеленський

Невідомо чи було це обладнання повністю демонтоване білоруською стороною

На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії: що відомо

Вони стосуються окремих закупівель, проведених у попередні роки