Рютте про втрати РФ і Покровськ
Фото: Павло Вишебаба

Сьогодні, 2 січня, армія РФ зруйнувала стелу на вʼїзді в Покровськ. Нині там вже відпала перша літера “П”.

Про це повідомив молодший сержант 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Павло Вишебаба.

“Ми якраз їхали працювати й побачили, що літеру “П” відкинуло до дороги. Я зупинився і поклав її в багажник. Думаю, що вона має стати артефактом у майбутньому музеї російсько-української війни”, – розповів він.

Також військовий заявив, що нараз дуже повільно просуваються збори. Зокрема, на міномети 68-й бригаді, адже завелика ціна платиться за те, щоб місто залишилося на мапі саме таким, як жовто-блакитні літери.

Нагадаємо, Путін передумав брати Покровськ, оскільки захоплювати менші населені пункти ефективніше. Російські війська знаходяться за 10 кілометрів від адміністративного кордону Донецької та Дніпропетровської областей.

Подібні

“Слуга” Медяник живе у маєтку за $1 млн, який записаний на няню його родини, — Bihus.Info

Офіційні доходи жінки не дозволили б їй придбати таку нерухомість

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”

У Бельгії оголосили про підготовку до передачі Україні семи винищувачів F-16: раніше обіцяли всього чотири

Три з них вже готові виконувати бойові вильоти

У столиці відбувся КиївПрайд, на якому учасники нагадали про участь ЛГБТ-військових в захисті України

Водночас на Майдані незалежності проходив Марш Традиції “на захист суспільної моралі”