Рютте про втрати РФ і Покровськ
Фото: Павло Вишебаба

Сьогодні, 2 січня, армія РФ зруйнувала стелу на вʼїзді в Покровськ. Нині там вже відпала перша літера “П”.

Про це повідомив молодший сержант 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Павло Вишебаба.

“Ми якраз їхали працювати й побачили, що літеру “П” відкинуло до дороги. Я зупинився і поклав її в багажник. Думаю, що вона має стати артефактом у майбутньому музеї російсько-української війни”, – розповів він.

Також військовий заявив, що нараз дуже повільно просуваються збори. Зокрема, на міномети 68-й бригаді, адже завелика ціна платиться за те, щоб місто залишилося на мапі саме таким, як жовто-блакитні літери.

Нагадаємо, Путін передумав брати Покровськ, оскільки захоплювати менші населені пункти ефективніше. Російські війська знаходяться за 10 кілометрів від адміністративного кордону Донецької та Дніпропетровської областей.

Подібні

БЕБ викрило схему нелегального бізнесу під прикриттям адвоката: пʼятьом учасникам повідомили про підозру

Детективи встановлюють усіх причетних до функціонування незаконної схеми

Фінляндія надасть додаткові 40 млн євро на ініціативу PURL для України

Там наголосили на необхідності підтримки у довгостроковій перспективі

СБУ та прикордонники затримали агентів ФСБ, які готували теракт у Києві та планували втекти на човні

Зловмисників викрили прямо у потязі на Чернігівщину

Вночі СБС завдали масштабного удару по 60 цілях у тилу РФ, – Мадяр

Основний удар припав на Кримський півострів