Армія РФ завдала удару “Іскандером” по центру Харкова
Фото: Олег Синєгубов

Сьогодні зранку, 6 серпня, армія РФ обстріляла центр Харкова. Внаслідок цього постраждали восьмеро людей, серед яких і восьмимісячна дитина.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, також пошкоджена будівля клініки. Удар прийшовся на Шевченківський район міста.

Росіяни пошкодили цивільну інфраструктуру, серед якої й офісні та гаражні приміщення, гуртожиток вищого навчального закладу і нежитлові будівлі. На місці обстрілу виникла пожежа. З-під завалів врятували п’ятьох людей. Тривають аварійно-рятувальні роботи.

Армія РФ завдала удару “Іскандером” по центру Харкова 3
Фото: Олег Синєгубов

Нагадаємо, 1 серпня росіяни обстріляли Нікополь на Дніпропетровщині. Внаслідок цього загинули дві жінки – 72-річна мати й 40-річна донька.

Подібні

Було гучно: у РФ скаржаться на атаку дронів у Новомосковську

Відомо, що під атакою безпілотників опинився хімзавод “Азот”

Лубінець про головне завдання України: “Воюючи проти дракона, самим не перетворитися на дракона”

Він вважає, що Україна дбає про дотримання прав і свобод людини під час війни

Україна могла атакувати завод у Воронежі новими далекобійними ракетами США, — Forbes

Цей удар безпосередньо впливає на спроможність РФ виготовляти далекобійне озброєння

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах