Дим від вибуху
Фото: Суспільне Тернопіль

Росія застосувала отруйний газ по українських бійцях.

Про це повідомляють у 225-му окремому штурмовому полку.

“Група бійців 225-го ОШП контратакувала та відбила позиції, на яких перебував ворог. Після цього росіяни застосували FPV-дрон та скид з невідомою отруйною речовиною. На щастя, оборонці встигли покинути бліндаж і переміститися на іншу позицію”, – йдеться у повідомленні.

Подію зафіксували, а всі наявні докази передадуть компетентним органам. Зокрема, задля долучення до переліку інших воєнних злочинів росіян.

Нагадаємо, РФ здійснила майже 13 тисяч хіматак проти українських бійців за чотири роки війни. Ці речовини викликають сильне подразнення слизових оболонок очей і дихальних шляхів.

Раніше вже повідомлялося, що Кремль збрехав про знищення і припинення виробництва забороненої хімічної зброї та застосовує її проти ЗСУ. І в України є цьому докази.

Також Україна представила у Гаазі докази застосування Росією хімічної зброї. З 2023 по 2025 рік зафіксовано понад 6 тисяч 900 випадків застосування хімбоєприпасів РФ.

Подібні

Швейцарія хоче перейняти досвід України у використанні дронів, але є перешкода

Вікно можливостей для повноцінного технологічного партнерства між країнами не закрите остаточно

Зеленський назвав оптимальних представників Європи на переговорах з РФ

Але Україна розраховує на обов’язкову участь Сполучених Штатів у будь-якому переговорному процесі

Зеленський зустрівся з Макроном і Трампом на саміті G7: що відомо

Це перша особиста зустріч Зеленського з Трампом за кілька місяців

Єврокомісарка Кос вказала на зв’язок між ударом по Києву і початком переговорів про вступ України до ЄС

“Москва знову демонструє, чого вона боїться найбільше”