Дим від вибуху
Фото: Суспільне Тернопіль

Росія застосувала отруйний газ по українських бійцях.

Про це повідомляють у 225-му окремому штурмовому полку.

“Група бійців 225-го ОШП контратакувала та відбила позиції, на яких перебував ворог. Після цього росіяни застосували FPV-дрон та скид з невідомою отруйною речовиною. На щастя, оборонці встигли покинути бліндаж і переміститися на іншу позицію”, – йдеться у повідомленні.

Подію зафіксували, а всі наявні докази передадуть компетентним органам. Зокрема, задля долучення до переліку інших воєнних злочинів росіян.

Нагадаємо, РФ здійснила майже 13 тисяч хіматак проти українських бійців за чотири роки війни. Ці речовини викликають сильне подразнення слизових оболонок очей і дихальних шляхів.

Раніше вже повідомлялося, що Кремль збрехав про знищення і припинення виробництва забороненої хімічної зброї та застосовує її проти ЗСУ. І в України є цьому докази.

Також Україна представила у Гаазі докази застосування Росією хімічної зброї. З 2023 по 2025 рік зафіксовано понад 6 тисяч 900 випадків застосування хімбоєприпасів РФ.

Подібні

Уряд спрямував додаткові 220 млн грн на потреби Сил оборони України

Ці кошти залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕК

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію

Доля мирних переговорів залежить лише від Путіна, – Мерц

З боку України є конкретна пропозиція зібратися для переговорів, але не в РФ

Спецназ США вперше застосував українські морські дрони Magura на навчаннях, – Bloomberg

Провідні армії світу ведуть запеклі перегони з розробки надводних та підводних безпілотників