Міноборони хоче спільно з Німеччиною виробляти зброю
Фото: Міноборони

Україна зацікавлена в розширенні співпраці з Німеччиною у сфері ОПК. Перспективними можуть стати спільні проєкти в таких напрямках, як виробництво боєприпасів, ППО та ПРО, ремонт броньованої техніки тощо.

Про це заявив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Сергій Боєв під час зустрічі з чинним та новопризначеним тимчасово повіреними у справах Посольства Німеччини в Україні.

Зазначається, що Тім Пранґе, чия дипломатична місія в Україні добігає кінця, представив свого наступника, яким став Макс Раш, новопризначений тимчасово повірений у справах Посольства Німеччини в Україні. Сторони обговорили майбутню співпрацю.

“Німеччина – один з наших ключових партнерів, і нам важливо підтримувати тісну співпрацю. Будемо працювати над новими проєктами, в тому числі у сфері ОПК”, – наголосив Боєв.

Він підкреслив, що Україні зараз особливо важливо отримувати підтримку, “яка була б відчутна на полі бою” і зауважив, що Україна також зацікавлена в продовжені роботи Контактної групи у форматі “Рамштайн”.

“Своєю чергою, німецька сторона ознайомила з нюансами формування бюджету Німеччини для витрат на безпеку та оборону та окреслила перспективи майбутньої взаємодії, з огляду на зміну парламентської команди”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Зеленський сподівається, що після виборів у Німеччині їхня політика щодо України зміниться

Нагадаємо, що німецька KNDS Deutschland – виробник танків Leopard 2, відкрила спільне підприємство з однією з оборонних компаній України. Така спільна робота “суттєво підтримає економіку інвестиціями та робочими місцями”.

Крім того повідомлялося, що франко-німецька збройова група KNDS, яка займається виробництвом танків, офіційно оформляє створення дочірньої компанії в Україні. Це один з основних європейських гравців у галузі наземних озброєнь.

Подібні

Безрукова оприлюднила відкритого листа до Зеленського: закликає втрутитися у ситуацію навколо Агентства оборонних закупівель

“Подальше зволікання ставить під загрозу критично важливі постачання для ЗСУ”

У Нацбанку прогнозують зростання тарифів на газ, електрику і воду у 2026 році: що відомо

Складний стан в енергетиці та державному бюджеті може зумовити коригування тарифів

Джорджеску заявив, що його слова про “румунські землі” в Україні не правильно зрозуміли

“Це була абсолютно теоретична гіпотеза, але добре бути готовим до всього”

Протистояння в Агенції оборонних закупівель загрожує зривом поставок озброєнь, – NYT

Суперечка загрожує послабити організацію, яка минулого року закупила зброю на суму понад 7 мільярдів доларів