Грем про удари по РФ
Фото: “Радіо Свобода”

Учора, 12 серпня, двопартійна делегація із США під час офіційного візиту до Києва висловилася про події у Курській області. Вони назвали спецоперацію ЗСУ “сміливою, блискучою та історичною”.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

“Що я думаю про Курськ? Сміливо, блискуче та красиво. Так тримати! Путін почав це, тож надеріть йому зад”, – сказав сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем.

Водночас його підтримав і колега по Сенату Річард Блументаль. Сенатор від Демократичної партії додав, що операція ЗСУ на курському напрямку – історична.

“Сьогоднішній день – це день надії, більшої надії, ніж я бачив під час усіх моїх поїздок сюди. Прорив у напрямку Курська – історичний. Це сейсмічний прорив. Хороша  і велика новина, яка обіцяє ще більше потенційних проривів… Але головна новина в тому, що Україна в Росії. Вона переносить боротьбу на територію РФ”, – зазначив Блюменталь.

За словами Блюменталя, українська операція на Курському напрямку змусить РФ перекинути туди війська з інших місць фронту. Водночас обидва сенатори звернулися до адміністрації Байдена зняти обмеження щодо використання наданої Україні американської зброї.

“Дозвольте цим людям воювати. Дайте їм зброю, необхідну для перемоги у війні, яку вони не можуть собі дозволити програти. Що стосується F-16, все це дуже довго, вони вже в Україні, так дайте можливість їх використовувати. Тренуймо українських пілотів”, – закликав Грем.

Блументаль, що вони хочуть донести до адміністрації повідомлення про те, що США повинні дати Україні більше гнучкості та можливостей у використанні зброї, щоб завдати удару глибше за лінію фронту. Адже наразі є певні обмеження і питання дозволів, які сенатори сподіваються усунути.

Нагадаємо, DeepState вважає, що РФ втратила 44 населені пункти у Курській області. Також були й села, біля яких українські захисники робили фото, але контроль над ними не встановлювали.

Подібні

“Варто серйозно поставитися до погроз США про вихід із переговорів”, — ексрадник Трампа

На його думку, припинення вогню не є добрим для України

Британія планує наростити виробництво вибухівки і артснарядів, щоб зменшити свою залежність від США

Сподіваються “досягти виробництва боєприпасів без компонентів чи матеріалів із США”

ДБР прийшло з обшуками до ексзаступниці міністра економіки: що відомо

Справа “повʼязана із рішеннями Антимонопольного комітету”

У Китаї погрожують кризою світовому автопрому: до чого тут рідкісноземельні метали

Під загрозою також виробництво турбін і винищувачів