Соцмережа Telegram
Фото: depositphotos.com

ЄС вирішив взятися за регулювання Telegram. Наглядовим органом, який регулює роботу месенджера на території всього Європейського Союзу, має стати Бельгійський інститут поштових послуг та телекомунікацій.

Про це повідомляє бельгійське видання De Standaard.

“Додаток для обміну повідомленнями Telegram – це онлайн-атракціон для ультраправих, дилерів і терористів. Якщо ви хочете зв’язатися з торговцем кокаїном, Telegram – саме те місце. Просто введіть назву фламандського портового міста, відомого своїми проблемами з наркотиками, у рядок пошуку безкоштовного додатка. Одразу з’являється декілька каналів чату, які неявно чи іншим чином вказують на те, про що йдеться”, – йдеться у повідомленні.

Орган стежитиме за тим, як Telegram реагує на поширення незаконного контенту в месенджері. Наприклад, на заклики до насильства, нелегальний продаж зброї та наркотиків. 

Видання називає месенджер “онлайн-приманкою для вкрай правих, дилерів та терористів”. Однак якщо “Телеграм” не реагуватиме на скарги користувачів, регулятор зможе його оштрафувати.

Нагадаємо, у Раді ініціюють законопроєкт про регулювання Telegram в Україні. Княжицький закликає наслідувати приклад платформи YouTube та їй подібних.

Водночас у Нацраді вважають, що державні структури і посадовці мають припинити офіційну комунікацію у Telegram. Україна працює над внесенням месенджера до переліку цифрових платформ, “що підлягають регуляції”.

Подібні

Японія виділить майже $3 млрд для України коштом російських активів

Японія виділяє Україні близько 3 мільярдів доларів, які повертатимуть із заморожених російських…

У Білому домі заявили, що Трампу “уривається терпець” через позицію України: Зеленський рухається в неправильному напрямку

Президенту України також дорікнули через його публічні заяви

Нова Зеландія оголосила про розширення своєї допомоги Україні: про що йдеться

“Нова Зеландія непохитно підтримує Україну проти незаконного та неспровокованого вторгнення Росії”

“Ви не можете відмовитися від того, чого у вас немає”: реакція ЄС на угоду США про Крим

Також там вважають, що визнання Криму російським спричинило б серйозну дипломатичну кризу