Маляр про пастку у Бахмуті
Фото: Генштаб ЗСУ

Наразі в Україні епіцентром бойових дій залишається схід. На Бахмутському напрямку війська ЗСУ мають певні успіхи та перейшли з оборони в наступ. 

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

“За добу, що минула, 6 червня, маємо просування на різних ділянках Бахмутського напрямку від 200 до 1100 метрів. Ворог перейшов до оборони, намагаючись утримати займані позиції. Наразі армія РФ стягує свої резерви саме на цей напрямок з глибини для захисту. “Вагнерівці” залишаються подекуди у тилових підрозділах”, – йдеться у повідомленні.

Станом на сьогоднішній день, 7 червня, регулярні активні бойові дії веде армія РФ, куди залучає й десантно-штурмові загони. Однак українським бійцям все ж вдається тримати оборону Бахмутського напрямку та навіть наступати. Це відбувається, зокрема, завдяки заздалегідь підготовленим укріпленням. 

“Вся місцевість довкола – це фактично укріпрайон. Укріплення готувалося завчасно силами наших військ та місцевих військових адміністрацій. Будували капітально”, – додала Маляр.

Нагадаємо, також нещодавно Маляр повідомила, що ЗСУ на деяких напрямках вже перейшли у наступ. Вона назвала це оборонною операцією, яка містить контрнаступальні дії.

Варто зазначити, що Міноборони РФ у ніч проти 5 червня розповсюдило інформацію про український контрнаступ на Донбасі. Реагуючи на це СтратКом ЗСУ попередив, що російські окупаційні війська активізовують свої інформаційно-психологічні операції.

Подібні

Між Зеленським і Байденом “виникла напруга” через відмову України знизити мобілізаційний вік до 18 років, – The Telegraph

Цю суперечку називають однією з найгостріших між Києвом і Вашингтоном

Українська енергетична система під масованою атакою РФ: коментар міністра Галущенка

По всій країні впроваджено екстрені графіки відключення

Стало відомо, скільки людей залишаються у прифронтовому Покровську: до кінця тижня евакуюють дітей

У прифронтовому Покровську, що на Донеччині, залишаються 11 тисяч людей, серед яких…

Українська влада планує повертати своїх громадян з-за кордону: пілотний проєкт стартує вже у січні

Почати хочуть з Німеччини