Заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко
Фото: Катерина Черногоренко/Facebook

Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Україна Катерина Черногоренко заявила, що йде з посади.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Найскладніша і найвідповідальніша робота в моєму житті. Найкрутіша команда, яка не боялася жодних викликів, генерувала нові ідеї, втілювала абсолютно інший підхід у трансформацію сервісів”, – зазначила вона.

Проте про причини звільнення та свої подальші плани Черногоренко не розповіла. Вона додала, що за час її роботи в Міноборони створено “інструменти, що підсилюють оборону, дають ефективність, людяність і свободу вибору”. Серед них й системи Резерв+, Армія+, бойова система з елементами штучного інтелекту DELTA, логістичне рішення DOT-Chain, запуск космічного напряму, зміцнення кіберзахисту, а також міжнародне партнерство.

Черногоренко подякувала колишньому міністру оборони Рустему Умєрову та своїй команді за роботу по 16 годин на день і небайдужість до потреб користувачів. За її словами, вони “задали високу планку ефективності”.

“І я найбільше сподіваюся, що наступні CDTO продовжать рух у тому ж темпі. Бо з такою командою темп втрачати не можна. Адже сталося щось дивне – Міноборони вже не може не цифровізуватися”, – наголосила вона.

Нагадаємо, 16 липня Верховна Рада проголосувала за відставку тодішнього прем’єра Дениса Шмигаля та всього його уряду. Його п’ятирічна каденція – найдовша серед усіх українських прем’єрів за час незалежності України.

А 17 липня президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді кандидатуру Юлії Свириденко на посаду премʼєр-міністерки. Щодо оновлення українського уряду, Зеленський заявив, що Україна отримає більше власної сили.

Зрештою профільні комітети ВРУ підтримали призначення Свириденко премʼєр-міністеркою, а Шмигаля – міністром оборони. Натомість колишнього міністра оборони Рустема Умєрова призначили секретарем РНБО.

Подібні

Директор НАБУ закликав Зеленського не підписувати законопроєкт №12414

Він наголосив, що ухвалення цього закону є ударом по всій антикорупційній інфраструктурі країни

“Якщо хабар узяв нардеп, ми не можемо його затримати”, — керівник САП пояснив зміни після закону №12414

За його словами, тепер треті особи зможуть отримати доступи до справ

Буданов про скандал навколо закону №12414: “Внутрішні суперечності треба вирішувати відкритим діалогом”

Він закликає до “мудрості і відповідальності”

Генпрокурор Кравченко прокоментував протести проти закону про обмеження НАБУ і САП

“Чому б ні, якщо ті не порушуватимуть закон”