Червінський про убивство полковника Воронича
Фото: Поліція Одещини

Правоохоронці виявили та ліквідували кілерів, які вбили полковника СБУ Івана Воронича 10 липня у Києві.

Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Малюк.

За його словами, росіяни передчасно направили в Україну агентурно-бойову групу ФСБ. Три дні тому саме вона вбила полковника Івана Воронича. У результаті проведення негласних розшукових та активно-контррозвідувальних заходів зловмисників вдалося викрити.

“Під час затримання вони почали чинити опір, був вогневий контакт, тому негідників ліквідовано. Хочу нагадати, що єдина перспектива ворога на території України – це смерть”, – наголосив Малюк.

Глава СБУ подякував за професіоналізм і підтримку працівникам Департаменту карного розшуку Нацполіції. Спецоперацією особисто керував Малюк.

Відомо, що вбивство Воронича скоїли чоловік і жінка. Їхній куратор наказав їм стежити за полковником, зʼясувати його графік дня та маршрути пересування. А після цього росіянин передав агентам координати схрону, де знаходився пістолет.

Після вбивства працівника СБУ зловмисники намагалися “залягти на дно”. Проте правоохоронці виявили їхнє місцеперебування на Київщині.

Нагадаємо, вранці 10 липня у Голосіївському районі Києва сталася стрілянина. Згодом стало відомо, що від рук кілера загинув полковник Служби безпеки України Іван Воронич.

Згодом The New York Times розповіла, що вбитий у Києві полковник Воронич пов’язаний із секретними операціями. Відомо, що його підрозділ влаштував ліквідацію бойовика “Мотороли” і брав участь в спецоперації “Павутина”.

Подібні

Марченко у Римі повідомив партнерам про фінансові потреби України і закликав активізувати роботу із замороженими активами РФ

Очікується повне покриття потреб у зовнішньому фінансуванні на 2025 рік

РФ вже могла отримати понад 12 млн снарядів від КНДР, — південнокорейська розвідка

Північна Корея поставила Росії близько 28 тисяч контейнерів зі зброєю та артилерійськими снарядами

Буданов заявив, що припинення вогню можна досягнути ще до кінця 2025 року

За його словами, для цього потрібні щонайменше три сторони – Україна, Росія та США

Як непризначення керівника БЕБ може вплинути на репутацію України

Влада ігноруватиме призначення Цивінського, попри застереження західних партерів