Трамп путін
Скриншот з відео

РФ бачить економічні та геополітичні вигоди в тому, щоб потурати прагненню президента США Дональда Трампа до припинення вогню в Україні. Тому російський диктатор хоче отримати якомога більше з бажання Трампа укласти мирну угоду.

Про це повідомляє The New York Times.

Зазначається, що Трамп заявив про зосередження на тому, щоб зупинити “марш смерті” в Україні “якомога швидше”. Однак для Путіна переговори про припинення вогню з Трампом є засобом досягнення набагато ширших цілей.

Кремль сповнений рішучості вичавити якомога більше вигод із бажання Трампа укласти мирну угоду з Україною. З погляду Москви, поліпшення відносин із Вашингтоном є економічним і геополітичним благом.

Інтерв’ю минулого тижня з високопоставленими російськими зовнішньополітичними діячами на безпековій конференції в Нью-Делі показали, що Кремль розглядає переговори щодо України та зв’язків між США і Росією як такі, що йдуть за двома окремими напрямками. А Путін продовжує прагнути до далекосяжної перемоги в Україні, але потурає прагненню Трампа до припинення вогню, щоб скористатися перевагами відлиги з Вашингтоном.

Заступник голови комітету з міжнародних справ нижньої палати російського парламенту В’ячеслав Ніконов заявив, що Трамп і Путін розробляють “двосторонній порядок денний”, який “не пов’язаний з Україною”. Москва, схоже думає, що взаємодія з Трампом може відкрити економічні вигоди, такі базові, як запчастини для російських літаків Boeing, і геополітичні вигоди, такі широкі, як скорочення присутності НАТО в Європі. Однак незрозуміло, чи буде Трамп використовувати ці надії як важіль, щоб отримати вигіднішу угоду для України, і чи втратить він у якийсь момент терпіння щодо Путіна.

На зустрічі в Москві з посланником Білого дому Стівом Віткоффом цього місяця Путін передав йому “прекрасний портрет президента Трампа”, замовлений російському художнику, повідомив пан Віткофф в інтерв’ю. Путін не продемонстрував жодних ознак відмови від своїх далекосяжних цілей – гарантії того, що Україна ніколи не вступить до НАТО, відмови від західного Альянсу в Центральній і Східній Європі, а також обмеження ЗСУ та певного рівня впливу на внутрішню політику України.

Нагадаємо, РФ після переговорів між російським диктатором Володимиром Путіним та президентом США Дональдом Трампом може збільшити присутність своєї нафти на світовому ринку. Адже раніше ціни на нафту впали після того, як Росія погодилася на пропозицію Трампа про те, щоб Москва і Київ тимчасово припинили атакувати енергетичну інфраструктуру один одного.

Подібні

У Раді зареєстрували законопроєкт про оцінку майна, щоб виконати зобов’язання перед МВФ

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт про оцінку майна, щоб виконати зобов’язання…

У Львівській ОВА прокоментували розслідування ЗМІ щодо виїзду чоловіків за листами з підписом “російського імператора”

За даними журналістів, у 2022 році ОВА дозволяла виїзд чоловіків за кордон з листами від неіснуючої організації

Бюджетна декларація на 2026-2028 роки: Яким буде курс гривні, податки, зарплати і сценарії тривалості війни

Документ ще має затвердити Верховна Рада

Лісовий і Ляшко у зоні ризику: ЗМІ з’ясували, чому міністрів освіти і охорон здоров’я хочуть замінити

Один не подобається “слугам”, другий “проштрафився” з відбудовою Охматдиту