Шойгу грозить ядерним ударом
Фото: сайт президента РФ

Москва залишає за собою право застосувати ядерну зброю у разі агресії західних країн.

Про це російським ЗМІ заявив секретар Ради безпеки РФ Сергій Шойгу.

“У листопаді 2024 року до Основ державної політики Російської Федерації в галузі ядерного стримування були внесені зміни, відповідно до яких Росія залишає за собою право застосувати ядерну зброю у разі агресії проти неї або Республіки Білорусь, у тому числі з використанням звичайної зброї”, – заявив він.

Востаннє такі заяви лунали з Кремля наприкінці січня. Тоді глава Держдуми РФ В’ячеслав Володін заявив, що інформацію про нібито підготовку замаху на російського диктатора Володимира Путіна адміністрацією експрезидента США Джо Байдена “слід сприймати серйозно” і це “прямий шлях до ядерної війни”.

Читайте також: РФ заявляє, що не допустить появу ядерної зброї в Україні, — росЗМІ

Подібні

Сили безпілотних систем атакували перевалочну нафтобазу в РФ “Грушова”: що відомо про наслідки

Це стратегічний нафтоперевалочний комплекс на Кавказі

Допомагали у МСЕК: на Київщині та Миколаївщині викрили шість нових “ухилянтських схем”

Зловмисникам загрожує до 10 років в’язниці з конфіскацією майна

Від початку року наземні роботи виконали понад 50 тисяч місій на фронті, — Федоров

За кожне успішне виконання місії за допомогою НРК підрозділи отримують “єБали”

Україна і Данія запускають платформу для визначення найперспективніших територій для зеленої генерації

Це стане важливим кроком у розвитку відновлюваної енергетики в Україні