Велика Британія про пакет допомоги Україні
Фото: depositphotos.com

Велика Британія готова розмістити миротворців в Україні на роки. Прем’єр-міністр Кір Стармер хоче взяти на себе довгострокове зобовʼязання розмістити британські війська разом із союзниками задля підтримки миру.

Про це The Times повідомило високопоставлене джерело в уряді.

“Це буде довгострокове зобов’язання, йдеться про роки… Стільки, скільки буде потрібно для збереження мирної угоди і стримування Росії”, – розповіло джерело.

Також зазначається, що близько шести країн, включно з Британією, Францією, Туреччиною, Канадою та Австралією, обговорюють плани відправки до 30 тисяч солдатів в Україну. Інші держави також готові допомогти зі зброєю і логістикою.

Керівники міністерств оборони “коаліції охочих” зустрінуться в Лондоні 20 березня, щоб обговорити “у великій конкретиці”, де розмістити миротворчі сили. При цьому поки незрозуміло, чи буде дозволено миротворцям відкривати вогонь по російських солдатах у разі нападу.

Нагадаємо, Туреччина може розглянути варіанти виряджання своїх миротворчих військ до України. Там слідкують за багатовимірними дипломатичними ініціативами, які спрямовані на припинення війни разом з відповідними інституціями

Також данський уряд та парламент досягли домовленостей стосовно можливого направлення військ в Україну. Це необхідно для того, щоб для забезпечення майбутнє мирного врегулювання війни.

Подібні

Путін розгляне пропозиції щодо мораторію на удари по цивільних обʼєктах

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що проаналізує пропозиції щодо мораторію на удари…

У Мінекономіки оприлюднили текст меморандуму між Україною та США: про що там йдеться

“Меморандум підтверджує прагнення американського народу інвестувати разом з українським народом у вільну, суверенну та безпечну Україну”

Болгарія відкладає продаж реакторів для України, чекаючи на рішення Трампа щодо центрів ШІ

Болгарія не поспішає продавати Україні реактори, адже чекає на рішення Дональда Трампа…

Трамп заявив, що не вважає Зеленського винним у війни в Україні, але все одно “не у захваті” від нього

“Я не задоволений ним”