КНДР випробувала свій аналог "Арєшніка"
Скріншот з відео

Північна Корея (КНДР) заявила про успішне випробування нової гіперзвукової балістичної ракети середньої дальності. Її запуск відбувся 6 січня у присутності диктатора Кім Чен Ина.

Про це повідомляє Reuters.

“Ракету запустили з околиць Пхеньяна, і вона подолала близько 1500 км зі швидкістю, яка в 12 разів перевищує швидкість звуку. Після досягнення висоти майже 100 км ракета знизилася до рівня “другого піку” у 42,5 км і здійснила маневр для точної посадки біля східного узбережжя КНДР”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, у Південні й Кореї військові фахівці висловлюють сумніви щодо точності заяв KCNA і вважають їх “перебільшеними”.

“Вони оцінюють дальність польоту приблизно в 1100 км і стверджують, що “другий пік” не був зафіксований. Спільний аналіз із США має надати детальніші висновки”, – пише агентство.

Технічні характеристики

За офіційними даними, у конструкції двигуна нової ракети КНДР використовували “нові композитні матеріали з вуглецевого волокна”. Цей матеріал легший і міцніший за традиційні аерокосмічні сплави, типу алюмінію, однак його виробництво значно складніше.

“Попри те, що ракета пролетіла менше, ніж звичайна дальність польоту балістичної ракети середньої дальності, що становить від 3 тис. до 5,5 тис. км, вважається, що ця ракета порівняна з північнокорейськими ракетами середньої дальності, оснащеними гіперзвуковими боєголовками, які випробовували в січні та квітні минулого року”, – повідомило агентство Yonhap.

Нагадаємо, що випробування нової ракети КНДР відбулися того дня, коли у Сеулі з візитом перебував Державний секретар США Ентоні Блінкен.

Під час свого виступу 6 січня він саме оголосив, що Росія готова надати Північній Кореї (КНДР) свої передові космічні та супутникові технології в обмін на зброю та інше обладнання для підтримки війни проти України.

Читайте також: Для виробництва “Орєшніка” РФ використовує обладнання західного виробництва, – Financial Times

Подібні

Мішень незмінна – наша енергетика: Зеленський розповів про наслідки російської ракетної атаки

України постійно потребує посилення ППО

Стефанішина анонсувала створення в Україні “пентагону”, який захищатиме державні реєстри від кібератак

Відповідна команда вже працює над запуском

Бербок розкритикувала уряд Німеччини за вагання у питанні підтримки України: викликає розчарування

Вона також засудила попередні уряди за політику, яка “сприяла залежності від Росії”

Військова економіка Росії – це картковий будинок, країна масово друкує гроші, — FT

Кремль намагається переконати союзників України, що час на боці РФ. Тому, як…