Зеленський про мету курської операції
Фото: Володимир Зеленський/Telegram

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про удосконалення правового регулювання ціноутворення в оборонних закупівлях під час дії воєнного стану. Він стосується всіх державних контрактів з оборонних закупівель, які укладені за неконкурентною процедурою.

Про це йдеться у проєкті закону №10454.

Метою законопроєкту є усунення невідповідностей між нормами права, які регулюють питання рівня прибутку у складі вартості товарів, робіт і послуг оборонного призначення під час оборонних закупівель за неконкурентною процедурою під час дії воєнного стану. Закон діє щодо всіх державних контрактів з оборонних закупівель, які укладені за неконкурентною процедурою закупівель, які виконувалися (виконуються) під час дії воєнного стану з 24 лютого 2022 року.

Раніше між Державною аудиторською службою та підприємствами, які працюють у сфері оборони, виник конфлікт, через те, що прибутки, які отримували оборонні компанії за контрактами у 2022 році, ДАСУ вважала неправомірними. Згодом ДАСУ провела аудит контрактів Міністерства оборони за 2022 рік і вирішила, що всі гроші, які були закладені як “прибуток” для компаній-постачальників, були виплачені неправомірно і є збитками держави. Йдеться про 2,5 мільярда гривень.

Нагадаємо, у Раду внесли законопроєкт про покарання командирів за великі втрати особового складу. Пропонують ввести кримінальну відповідальність.

Подібні

У РФ заявили, що їхні бізнесмени готові профінансувати виробництво “Орєшніка”

Кажуть, що їм так спокійніше

Українські можновладці назвали термін, який потрібен для організації виборів в Україні

“Якщо довго немає змін, система закривається як пароварка і починає нищити сама себе”

Туск підтвердив, що Макрон їде до Варшави говорити про можливі формати завершення війни в Україні

Польща також підтримує активні контакти з країнами Північної Європи і Балтії

Поліція проводить обшуки в “Укрзалізниці”у межах кримінального провадження: що відомо

Можливі незручності для пасажирів, як-то: обмеження доступу, додаткові перевірки чи затримки руху